Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Џемпер Плетен Плетено зимско џемперче и каиш
Плетено зимско џемперче и каиш
Плетено зимско џемперче и каиш Плетено зимско џемперче и каиш Плетено зимско џемперче и каиш Плетено зимско џемперче и каиш

Плетено зимско џемперче и каиш

300 МКД

Големина: M

Бренд: небрендирано

Град: Скопје

Материјали: волна

Ознаки: зимски кремаст плетен волнен џемпер

5
0

Пресладок џемпер, зимски, плетен. Бојата е кремава. Носен е ама не е оштетен. Може да одговара и М и L а јас сум S па со каивчето го комбинирав супер :) Цената е за заедничко двата производи.

Додадено: 6.11.2016 Прегледи: 196

SmartAlex

10
0

Членот го следат

76

Членот ги следи

5