Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Iznajmuvanje na fustan
Iznajmuvanje na fustan

Iznajmuvanje na fustan

1000 МКД

Големина: 36

Бренд: dolg fustan

Град: Кавадарци

Материјали: svila

Ознаки: svila

1
0

Se iznajmuva fustan za sveceni nastani . Izgleda mnogu ednostaven no e mnogu eleganten. Telefon za kontakt 071336056.

Додадено: 9.11.2016 Прегледи: 790

popova_cvetanka

0
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

0