Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Мини %Nov fustan xs/s/m* zamena
%Nov fustan xs/s/m* zamena
%Nov fustan xs/s/m* zamena

%Nov fustan xs/s/m* zamena

699 МКД

Бренд: eu

Град: Кочани

Материјали: likra pamuk

Ознаки: fustan mini nov crn xs/s/m

1
0

Nov crn fustan. ***Razmena 800den. Povelete dimenzii. Sirina na pazuvi 39-51cm. Dolzina 87-8cm.

Додадено: 20.11.2016 Прегледи: 449

garderoba5

180
0

Членот го следат

124

Членот ги следи

84