Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Telly well belo kaputce
Telly well belo kaputce Telly well belo kaputce Telly well belo kaputce Telly well belo kaputce

Telly well belo kaputce

650 МКД

Големина: S

Бренд: ...

Град: Охрид

Материјали: meka coja

Ознаки: belo

1
0

Belo kaputce noseno no dobro socuvano, gorniot del se zakopcuva do gore kako rolka i kopcinata niz celo ne se gledaat.Dobro socuvano

Додадено: 22.11.2016 Прегледи: 166

cece87

63
0

Членот го следат

62

Членот ги следи

132