Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Јакна Бунда од природно крзно
Бунда од природно крзно
Бунда од природно крзно

Бунда од природно крзно

18000 МКД

Големина: 40

Бренд: /

Град: Скопје

Материјали: природно крзно

Ознаки: елеганција топлина

0
0

Преубава, нова долга бунда од природно крзно - идеална за отмени дами.

Додадено: 5.12.2016 Прегледи: 178

Verce123

9
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

4