Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Bunda M-L
Bunda M-L Bunda M-L Bunda M-L

Bunda M-L

3000 МКД

Град: Струга

Материјали: ////////////

Ознаки: //////////

12
0

Veličina (evropska): 40 Boja: Braon Velicina (USA): M Do kolena Materijal: Krzno ramena-48 cm,pod pazuvi-62 cm,rakavi-58 cm,dolzina-93 cm , nosena 2-3 pati ,atraktivna,skapo platena.

Додадено: 5.12.2016 Прегледи: 414

zekiroski

2
3

Членот го следат

18

Членот ги следи

0