Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
NAMALENO 2x 600
NAMALENO 2x 600 NAMALENO 2x 600

NAMALENO 2x 600

600 МКД

Големина: 38

Бренд: xxx

Град: Скопје

Материјали: likra pamuk

Ознаки: fustan crno

2
0

Dobro socuvano , obleceno 1 dobar materijal .

Додадено: 7.12.2016 Прегледи: 87

natasanatka

5
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

7