Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Zimska jakna maslinesta
Zimska jakna maslinesta Zimska jakna maslinesta Zimska jakna maslinesta Zimska jakna maslinesta

Zimska jakna maslinesta

400 МКД

Големина: S

Град: Крива Паланка

Ознаки: zimska jakna јакна maslinesta

1
0

Maslinsta Diesel zimska jakna,strukirana,mnogu malku nosena.Velicina S no odgovara i na M

Додадено: 4.11.2012 Прегледи: 613

Cvetanovska

2
0

Членот го следат

33

Членот ги следи

11