Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Krzno elek
Krzno elek

Krzno elek

1000 МКД

Големина: 36

Бренд: bershka

Град: Скопје

Материјали: krzno

Ознаки: krzno elek

8
0

Elek od vestacko krzno, puder rozeva boja.

Додадено: 10.12.2016 Прегледи: 691

smarik

0
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

0