Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Јакна Универзално debela jakna za samo 600 den!!!!
debela jakna za samo 600 den!!!!
debela jakna za samo 600 den!!!! debela jakna za samo 600 den!!!! debela jakna za samo 600 den!!!!

debela jakna za samo 600 den!!!!

600 МКД

Големина: 38

Бренд: terranova

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: crno

1
0

S ili m, debela e mn malce nosena , ima samo edna mala mana koja sto recisi e neprimetliva , imase malo dupce na grbot minimalno i e zasieno, drugoto e glanc novo

Додадено: 10.12.2016 Прегледи: 229

chanel555

30
2

Членот го следат

80

Членот ги следи

21