Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
ПРЕКРАСНА
ПРЕКРАСНА ПРЕКРАСНА ПРЕКРАСНА

ПРЕКРАСНА

4990 МКД

Големина: M

Бренд: хх

Град: Штип

Материјали: cipka

Ознаки: svetkav

4
0

Носен само еднаш, купен многу скапо. Прекрасен е и изгледа многу гламурозно...

Додадено: 12.12.2016 Прегледи: 268

Kremceto

0
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

6