Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Црн Фустан
Црн Фустан Црн Фустан Црн Фустан

Црн Фустан

500 МКД

Големина: M

Бренд: desiree

Град: Битола

Материјали: полиамид

Ознаки: нов

1
0

Црно , кратко фустанче, за свечени прилики. Произведено во Грција.http://www.desiree.gr/ Се продава поради згрешена големина.

Додадено: 14.12.2016 Прегледи: 148

LjubicaTalevska

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0