Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Бела КОШУЛА
Бела КОШУЛА Бела КОШУЛА Бела КОШУЛА

Бела КОШУЛА

140 МКД

Големина: S

Град: Скопје

Материјали: памук сатен

Ознаки: кошула памук сатен

0
0

Прекрасна бела кошула со ружа. Памучна е и назад има сатенска трака за врзување околу половината.

Додадено: 18.12.2016 Прегледи: 64

AngelaTalevska

6
0

Членот го следат

13

Членот ги следи

19