Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Кожна јакна
Кожна јакна Кожна јакна

Кожна јакна

1300 МКД

Големина: M

Бренд: незнам

Град: Битола

Материјали: кожно

Ознаки: бела кожна јакна

1
0

Прекрасна бела јакна. Во одлична состојба.

Додадено: 21.12.2016 Прегледи: 84

aamariia

0
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

4