Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Mango visok struk pantaloni
Mango visok struk pantaloni Mango visok struk pantaloni

Mango visok struk pantaloni

500 МКД

Големина: M

Бренд: mango

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: xxx

0
0

Mango siroki pantaloni so visok struk teget Stojat prekrasno noseni 2-3 pati skoro novi kupeni 2500 den (uste gi ima vo Mango)

Додадено: 26.12.2016 Прегледи: 134

Farfalla

50
3

Членот го следат

90

Членот ги следи

2