Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
kremavo 350den a crveno 300 den
kremavo 350den a crveno 300 den kremavo 350den a crveno 300 den

kremavo 350den a crveno 300 den

650 МКД

Големина: S

Бренд: ...

Град: Охрид

Материјали: ...

Ознаки: ...

0
0

Ednoto fustance e temno crveno na eden mrezest rakav, drugoto e kremavo so dva mrezesti rakavi i odpozadi ima mala mrezicka na slikat e prikazano.Dobro socuvano minimalno noseni.Posebno po 400

Додадено: 28.12.2016 Прегледи: 187

cece87

63
0

Членот го следат

61

Членот ги следи

131