Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Јакна Kozna Jaknicka ***Nam na 500***
Kozna Jaknicka  ***Nam na 500***
Kozna Jaknicka  ***Nam na 500*** Kozna Jaknicka  ***Nam na 500*** Kozna Jaknicka  ***Nam na 500*** Kozna Jaknicka  ***Nam na 500***

Kozna Jaknicka ***Nam na 500***

600 МКД

Големина: M

Бренд: jump & fish

Град: Куманово

Материјали: ekokoza

Ознаки: temnovioletovo tipsko koznjace

0
0

Nikakvi ostetuvanja ne se zabelezani. Boja e temno violetova.Odgovara na velicina S i M.

Додадено: 4.1.2017 Прегледи: 145

Qwertyyy

14
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

4