Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Палто Долго Popust- Kvalitetno crno kadifeno palto
Popust- Kvalitetno crno kadifeno palto
Popust- Kvalitetno crno kadifeno palto Popust- Kvalitetno crno kadifeno palto Popust- Kvalitetno crno kadifeno palto

Popust- Kvalitetno crno kadifeno palto

299 МКД

Големина: 40

Бренд: germanski

Град: Скопје

Материјали: kadife

Ознаки: nz

4
0

Preubavo kadifeno crno palto doneseno od Germanija.preubavo stoi strukirano dolzina do pod kolkovi.bez razmeni.

Додадено: 22.1.2017 Прегледи: 177

katerinaa

57
3

Членот го следат

54

Членот ги следи

63