Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Црвен фустан
Црвен фустан Црвен фустан Црвен фустан

Црвен фустан

350 МКД

Големина: 38

Град: Скопје

Материјали: памук/синтетика

Ознаки: crven fustan likra eleganten

10
0

Црвен фустан, елегантен, облечен 2-3 пати. Материјалот е подебел, некаква мешавина, има малку ликра. Изгледа формално и sexy at the same time. :) Единствена ознака што ја има е L - величина, ама мислам дека повеќе одговара на М. (38 број) Димензии на фустанот - должина 93цм, од рамо до рамо 37, гради 44 цм. ................................................ Само за Скопје. Без размени.

Додадено: 14.2.2017 Прегледи: 843

Archangela

9
0

Членот го следат

12

Членот ги следи

61