Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Hot shapers helanki
Hot shapers helanki

Hot shapers helanki

650 МКД

Големина: L

Бренд: topshop

Град: Прилеп

Материјали: neotex

Ознаки: hot shapers

3
0

Изработен од NEOTEX која ја зголемува основната температура на вашето тело, вие ќе се потите многу повеќе додека веzбате, одите, трчате, ги вршите секојдневните домашни обврски... или едноставно додека одмарате или гледате телевизија. Со Hot Shapers, ќе се потите и ќе слабеете 4 пати побрзо отколку со било која друга облека! * Noseni mi se 10 do 15 pati, nemam veke potreba od niv, vo odlicna sostojba, bez razmeni.

Додадено: 20.2.2017 Прегледи: 566

Deniza

3
0

Членот го следат

26

Членот ги следи

6