Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Долги Невестински фустан
Невестински фустан
Невестински фустан Невестински фустан Невестински фустан

Невестински фустан

20000 МКД

Големина: 38

Бренд: marie antoinette fashion atelier

Град: Струмица

Материјали: тул чипка

Ознаки: венчаница фустан

2
0

Фустанот е изработен по нарачка од висококвалитетна чипка, при што горниот дел со тул се вади. Истиот е со големина 36-38. За повеќе информации пишете во инбокс.

Додадено: 21.2.2017 Прегледи: 1312

BiseraUzunova

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0