Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Тексас сукња
Тексас сукња Тексас сукња Тексас сукња Тексас сукња

Тексас сукња

400 МКД

Големина: 40

Бренд: marella

Град: Скопје

Материјали: тексас

Ознаки: оригинал нова тексас

3
0

Оригинал тексас бела сукња MARELLA,донесена е од Канада.Нова,не е облечена ниту еднаш бидејќи ми е голема.

Додадено: 26.2.2017 Прегледи: 225

BibaKaja

3
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

85