Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
fustance
fustance fustance fustance

fustance

300 МКД

Големина: 37

Бренд: nz

Град: Скопје

Материјали: likra pamuk

Ознаки: mornarsko fustance

0
0

mornarsko letno fustance , ne e osteteno , noseno e pomalce od pet pati , odgovara na xs, s , m

Додадено: 13.3.2017 Прегледи: 156

natasanatka

5
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

7