Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Долги Долг сирена фустан (одговара и за повеќе од 38)
Долг сирена фустан (одговара и за повеќе од 38)
Долг сирена фустан (одговара и за повеќе од 38) Долг сирена фустан (одговара и за повеќе од 38) Долг сирена фустан (одговара и за повеќе од 38)

Долг сирена фустан (одговара и за повеќе од 38)

900 МКД

Големина: 38

Град: Битола

Материјали: ликра

Ознаки: svecen fustan dolg fustan zlatno crn

26
0

Fustanot ima golema likra odgovara od 38 pa nagore,dolu shiri kako sirwna'grbot mu e so mreza Nosen e ednas na svadba I tolku..mnogu e zacuvan Cenata e fiksna

Додадено: 16.3.2017 Прегледи: 2396

Macajana

25
0

Членот го следат

33

Членот ги следи

21