Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
River Island  Bodycon Dress
River Island  Bodycon Dress River Island  Bodycon Dress River Island  Bodycon Dress River Island  Bodycon Dress

River Island Bodycon Dress

ПРОДАДЕНО

Големина: 38

Бренд: river island

Град: Битола

Материјали: 3% elastane 97% cotton

Ознаки: bodycon stretch

5
0

Фустанот е совршенство! Доколку е по ваш вкус и е ваш број - тогаш треба да го имате... Јас за жал го згрешив бројот, па тој е со етикета на него и со резервни бисери. Квалитетен, модерен, екстра фустан со одлична цена... Купен е 100 фунти (си пишува на етикетата, ќе се уверите и сами), плус имав и некои 20тина фунти трошок за достава па затоа оваа ми е крајна цена...

Додадено: 17.3.2017 Прегледи: 437

Caiabt

67
0

Членот го следат

131

Членот ги следи

0