Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фустан
Фустан

Фустан

1800 МКД

Големина: 38

Град: Скопје

Материјали: жерсе

Ознаки: фустан

12
0

Жолт долг елегантен фустан со карнер и еден ракав, облечен само еднаш на свадба.

Додадено: 20.3.2017 Прегледи: 794

Irena7M

0
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

21