Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Kosula NAM 200
Kosula NAM 200 Kosula NAM 200 Kosula NAM 200 Kosula NAM 200

Kosula NAM 200

190 МКД

Големина: 38

Бренд: xxx

Град: Прилеп

Материјали: xcxc

Ознаки: sivo

2
0

Siva so petlici na napred materially e kako guzvan.

Додадено: 21.3.2017 Прегледи: 395

alekssandra

46
0

Членот го следат

76

Членот ги следи

12