Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Bershka fustan
Bershka fustan Bershka fustan

Bershka fustan

700 МКД

Големина: S

Бренд: bershka

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: nov

5
0

Nov fustan do pod kolena od bershka. Odgovara na s I na m.

Додадено: 28.3.2017 Прегледи: 175

jasonstatham

44
3

Членот го следат

151

Членот ги следи

0