Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Ново фустанче
Ново фустанче Ново фустанче

Ново фустанче

500 МКД

Големина: 38

Бренд: ..

Град: Штип

Материјали: ..

Ознаки: ..

1
0

Го купив, но никогаш не го облеков. Материјалот е растеглив, па одговара на Ѕ, М. Може да се носи и секојдневно, а и на свеченост. До над колена е.

Додадено: 25.4.2017 Прегледи: 213

Brankica981

58
0

Членот го следат

58

Членот ги следи

109