Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Cipka bluza
Cipka bluza

Cipka bluza

400 МКД

Големина: S

Бренд: nova

Град: Скопје

Материјали: cipka

Ознаки: nova

8
0

Preubava nova cipkana bluza kupena od butik infinity. Ednas oblecena. Bez razmeni. S velicina

Додадено: 30.4.2017 Прегледи: 394

jasonstatham

44
3

Членот го следат

150

Членот ги следи

0