Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Долги Едноставен тесен maxi фустан
Едноставен тесен maxi фустан
Едноставен тесен maxi фустан Едноставен тесен maxi фустан Едноставен тесен maxi фустан

Едноставен тесен maxi фустан

400 МКД

Големина: S

Бренд: ///

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: maxi ново црно

6
2

Долг црн едноставен фустан ист како на првата слика

Додадено: 10.5.2017 Прегледи: 420

fashionbazaar

4
0

Членот го следат

31

Членот ги следи

28