Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Панталони Фармерки Црни фармерки висок струк со златни патенти
Црни фармерки висок струк со златни патенти
Црни фармерки висок струк со златни патенти Црни фармерки висок струк со златни патенти Црни фармерки висок струк со златни патенти Црни фармерки висок струк со златни патенти

Црни фармерки висок струк со златни патенти

350 МКД

Град: Скопје

Материјали: фармерки

Ознаки: фармерки

2
0

Црни фармерки со златни патенти може и откопчени горе се со чипка, струкот им е некаде до папок.Одговараат на С малку носени

Додадено: 19.5.2017 Прегледи: 252

fashionable09

44
0

Членот го следат

38

Членот ги следи

78