Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Блузи Туника Тегет туника
Тегет туника
Тегет туника

Тегет туника

200 МКД

Големина: L

Град: Скопје

Материјали: тегет

Ознаки: тегет

0
0

Уште една лесна летна блуза на долги ракави. Доаѓа како туника. Долу има набрано како само од себе машниче кое дава стук.

Додадено: 1.6.2017 Прегледи: 67

GlamourLady

35
0

Членот го следат

32

Членот ги следи

17