Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
FUSTANCE KOTON
FUSTANCE KOTON FUSTANCE KOTON

FUSTANCE KOTON

100 МКД

Големина: 40

Бренд: koton

Град: Скопје

Материјали: lycra pamuk

Ознаки: rastegliv mek

14
0

kupen vo koton, rastegliv, crno bela kombinacija, odgovar ana 38 i 40.

Додадено: 2.6.2017 Прегледи: 407

Woman'sFashion

6
0

Членот го следат

13

Членот ги следи

3