Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Sabra pantaloni
Sabra pantaloni Sabra pantaloni Sabra pantaloni

Sabra pantaloni

900 МКД

Големина: 40

Град: Струга

Материјали: na gleda slika se

Ознаки: kako novi

3
0

Panataloni So visok struk teget boja od turcija sabra,kupeni se 2000 den no ednas gi oblekov no bev na diwta i oslabnev i Mi Ostana taka

Додадено: 3.6.2017 Прегледи: 198

Fashionela

16
0

Членот го следат

26

Членот ги следи

71