Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Кошула
Кошула Кошула

Кошула

100 МКД

Големина: M

Бренд: ххх

Град: Скопје

Материјали: свила ликра

Ознаки: ххх

2
0

Купена, испрана никогаш не носена. Растеглив материјал со каивче.

Додадено: 11.6.2017 Прегледи: 142

natali061

34
0

Членот го следат

37

Членот ги следи

45