Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Панталони Широки Со висок струк-нови
Со висок струк-нови
Со висок струк-нови Со висок струк-нови Со висок струк-нови Со висок струк-нови Со висок струк-нови

Со висок струк-нови

150 МКД

Големина: XL

Бренд: life

Град: Прилеп

Материјали: памучен лен

Ознаки: резеда

2
0

Интересен модел и боја, едноставни лежерни секојдневни, нови, со каифче на струкот димензии струк-43 колкови-47 должина-105

Додадено: 25.6.2017 Прегледи: 170

VioletaN

74
0

Членот го следат

43

Членот ги следи

2