Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Летен фустан Продавам свечен фустан
 Продавам свечен фустан
 Продавам свечен фустан  Продавам свечен фустан  Продавам свечен фустан

Продавам свечен фустан

1500 МКД

Големина: 38

Бренд: фустан

Град: Кичево

Материјали: свила

Ознаки: xl

0
0

Продавам ефтино летен фустан може и во комбинација со сандали се за 1000 денари. Само фустан 650 денари

Додадено: 27.6.2017 Прегледи: 176

mnbvcxz

1
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

1