Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
 Плетени купаќи
 Плетени купаќи  Плетени купаќи

Плетени купаќи

250 МКД

Големина: 37

Град: Велес

Материјали: вуница

Ознаки: вуница

1
0

Сиви плетени купаќи. Не се носени, плетам по нарачка.

Додадено: 11.7.2017 Прегледи: 766

Crochet_Love

1
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

0