Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фустан
Фустан

Фустан

500 МКД

Големина: M

Град: Скопје

Материјали: сатен и свила

Ознаки: нов син

0
0

Купен од Арабеска, жарко син фустан. Фустанот се скрозира малце и е неносен.

Додадено: 25.11.2012 Прегледи: 712

yolandi

10
1

Членот го следат

36

Членот ги следи

21