Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Костими за капење Бикини бикини костим за капење
бикини костим за капење
бикини костим за капење

бикини костим за капење

250 МКД

Големина: 44

Град: Скопје

Материјали: полиамид

Ознаки: еластичен

3
0

Еднаш облечен не одговара величина ,величина Б44 зелен одлична комбинација со туниката зелена состав 80% полиамид 20% еластичност

Додадено: 13.7.2017 Прегледи: 271

miratae123

12
0

Членот го следат

25

Членот ги следи

54