Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Svecen fustan
Svecen fustan

Svecen fustan

1200 МКД

Големина: 36

Бренд: nov

Град: Скопје

Материјали: нов

Ознаки: нов

35
0

Nov fustan ne e oblecen nikogas kupen od butik iv od skopje 2400den. Odlicen za svadbi I drug vid svecenosti. Bez rwzmeni.

Додадено: 23.7.2017 Прегледи: 1054

jasonstatham

44
3

Членот го следат

152

Членот ги следи

0