Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Туника Фустанче или туника со етно дезен
Фустанче или туника со етно дезен
Фустанче или туника со етно дезен Фустанче или туника со етно дезен Фустанче или туника со етно дезен

Фустанче или туника со етно дезен

250 МКД

Големина: 39

Бренд: страдивариус

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: етно

2
0

Ова го купив од драга членка на сајтов меѓутоа едноставно не се пронајдов во него.горен дел корсет кој има карнер над градите.на висина од околу 170цм должината му е до средина на бутовите. Има прекрасен етно дезен и ластик во средината за уште поубаво да се вклопи на сечија линија. Размена не

Додадено: 25.7.2017 Прегледи: 405

филипче

114
0

Членот го следат

66

Членот ги следи

0