Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Панталони
Панталони

Панталони

500 МКД

Големина: 44

Бренд: by musti

Град: Тетово

Материјали: платно

Ознаки: секојдневни кежуал

1
0

Продавам нови панталони, ниту еднаш не се облечени бидејќи ми се големи. Супер квалитет.

Додадено: 16.8.2017 Прегледи: 103

Ivona190

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

17