Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Долги Продавам венчаница
Продавам венчаница
Продавам венчаница Продавам венчаница Продавам венчаница Продавам венчаница

Продавам венчаница

12000 МКД

Големина: 38

Бренд: изработена во бутик за венчаници жана скопје

Град: Скопје

Материјали: чипка

Ознаки: продавам венчаница жана

1
0

Венчаницата е целосно изработен од чипка, со навезени ситни бисери и колан од бисери. Изработена е во Јуни 2017 година. Купена е 500 евра.

Додадено: 17.8.2017 Прегледи: 414

EkiStamchevska

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

1