Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Фустани Edno plakas edno gratis
Edno plakas edno gratis
Edno plakas edno gratis Edno plakas edno gratis Edno plakas edno gratis

Edno plakas edno gratis

350 МКД

Град: Скопје

Материјали: viskoza, likra

Ознаки: novo

0
0

Fustancinjata se skroz novi nitu ednas ne se noseni gi prodavam bidejki samo se trupam so alista i niso ne nosam... Dovolno se rasteglivi odgovaraat od 36-42

Додадено: 21.8.2017 Прегледи: 185

KaterinaBorovic

3
0

Членот го следат

10

Членот ги следи

75