Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Svecen fustan so etiketa
Svecen fustan so etiketa Svecen fustan so etiketa Svecen fustan so etiketa

Svecen fustan so etiketa

900 МКД

Големина: 38

Град: Скопје

Материјали: xxx

Ознаки: srebren nov svetlucav crn svecen

2
0

Nov so etiketa fustan Svecen,srebran,rastegliv pripien na telo dolzina pod koleno M/L-38/40 Bez Razmeni

Додадено: 29.9.2017 Прегледи: 352

nikolinaNiki

22
3

Членот го следат

126

Членот ги следи

3