Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
мантил
мантил мантил мантил

мантил

600 МКД

Големина: 36

Бренд: new yorker

Град: Гевгелија

Материјали: платно

Ознаки: крем

2
0

Платнен мантил погодно за оваа сезона. Со кафени детали. Носено неколку пати, но зачувано.

Додадено: 29.9.2017 Прегледи: 159

DANICA56

10
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

0