Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Облека Панталони Фармерки НАМАЛЕНИЕ!!! Неодоливи фармерки со цветови
НАМАЛЕНИЕ!!! Неодоливи фармерки со цветови
НАМАЛЕНИЕ!!! Неодоливи фармерки со цветови НАМАЛЕНИЕ!!! Неодоливи фармерки со цветови НАМАЛЕНИЕ!!! Неодоливи фармерки со цветови НАМАЛЕНИЕ!!! Неодоливи фармерки со цветови

НАМАЛЕНИЕ!!! Неодоливи фармерки со цветови

500 МКД

Големина: 36

Бренд: forever 21

Град: Скопје

Материјали: тексас

Ознаки: апликации фармерки бели цветови тексас

2
0

Оваа неодолива фармерка се наоѓа во одлична состојба затоа што никогаш не е облечена. Не пропуштајте да изгледате како права модерна дама со овие уникатни фармерки оваа сезона!

Додадено: 5.10.2017 Прегледи: 186

fashionkilla

18
0

Членот го следат

72

Членот ги следи

40