Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Kensie little black dress
Kensie little black dress Kensie little black dress Kensie little black dress Kensie little black dress Kensie little black dress

Kensie little black dress

1500 МКД

Големина: L

Бренд: kensie

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: fustan svadba svetki graviran svecen

8
0

- Еднаш носен на свадба, преубав модел. - Самиот матерјал е целиот како гравиран и со малку светки. - Има постава и воопшто не се лепи на телото - Го купив од Америка и брендот е познат по квалитетни фустани. Платен е 99 долари, а го давам по стварно пристојна цена за квалитетот. Црн е и неможе убаво да го сликам, ама ако сте заинтересирани ќе пробам да направам повеќе фотографии да ви пратам (првата слика не е истиот модел, само пробував да го доловам како изгледа). Должината е до колена http://www.kensie.com/dresses-s/140.htm

Додадено: 9.10.2017 Прегледи: 355

SofijaDory

42
0

Членот го следат

132

Членот ги следи

158